REINO IOLogistics

jest platformą inwestycyjną  rynku logistycznego oraz firmą zarządzającą aktywami powołaną jako wspólne przedsięwzięcie przez warszawskie REINO Partners (część notowanego na GPW holdingu REINO Capital) i londyńskiego IO Asset Management (obecnie Caisson IO);

Stworzona na fundamencie wieloletnich, zawodowych relacji pomiędzy parterami REINO oraz IO, platforma zapewnia inwestorom dostęp do: 

  • Specjalistycznej wiedzy branżowej wraz z udokumentowanym doświadczeniem,
  • Lokalnych uwarunkowań rynkowych poprzez stabilną platformę oraz doświadczony zespół,
  • Transakcji inwestycyjnych zarówno bezpośrednich, jak i w wieloetapowych procesach rynkowych.

Zespół zarządzający REINO IO Logistics w ciągu ostatnich 25 lat zaangażowany był w transakcje o wartości ponad 4,5 miliarda EUR w Europie Środkowo-Wschodniej w różnych klasach aktywów nieruchomościowych oraz w różnych fazach cyklu koniunkturalnego.

Platforma została uruchomiona w 2019 roku i od tamtego czasu zdobyła aktywa logistyczne o wartości ponad 260 milionów EUR na terenie całej Polski. 

Nasza działalność w liczbach

350000mkw
całkowita powierzchnia obiektów
260mln Euro
wartość aktywów w zarządzaniu
6lokalizacji
w Polsce

Grupa REINO

powstała w 2010 roku i jest spółką zależną notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółki REINO Capital (RNC). Zarządza aktywami (AUM) o wartości blisko 600 milionów EUR. Działalność skupia się na sektorze biurowym, logistycznym oraz mieszkaniowym. Do partnerów Grupy należą AZORA, Bluehouse, Grosvenor oraz Partners Group.

IO Asset Management LLP

jest wiodącym na rynku brytyjskim zarządcą aktywów logistycznych. Założony w 1986 roku i wprowadzony na nowo w 2012 roku przy wsparciu Grosvenor.  IO stworzyło z powodzeniem  kilka przedsięwzięć typu joint venture z renomowanymi inwestorami instytucjonalnymi, private equity oraz klientami family office obejmującymi Grosvenor Group, Tesco Pension Fund oraz Quilvest.